8 روش درآمد زایی در خانه

دلایلی که مردم میخواهند ازخانه درآمد کسب کنند ، به اندازه شرایط هر فرد ، خاص است . برخی فقط برای تکمیل درآمد خود میخواهند کمی پول اضافه بدست آورند  اما برخی افراد دیگر واقعاً به دنبال تغییر سبک زندگی هستند تا میان کار و زندگی خود تعادل ایجاد کنند و زمانی را که در رفت و آمد تلف میشود ، از بین ببرند.

باتوجه به طیف وسیع مهارت ها و تجربیات افراد ، بهترین روش برای کسب درآمد در خانه بسیار متنوع است .

8 روش مختلف پیش رو، برای هر کس نکته ی کوچکی دارد تا وقتی درخانه است ، پول دربیاورد .

یکی از این ها باید برای شما مناسب باشد !

1. فروش مستقیم

این یک شغل کلاسیک برای مادران خانه دار است ، اما افراد دیگری غیر از مادران هم میتوانند این کار را انجام دهند . فروش چیزهایی که آنها را دوست دارید، برای بدست آوردن درآمد بیشتر خیلی عالی است. فروش مستقیم با سبک زندگی ، جاه طلبی و استعداد های شما مقیاس پذیر استتدریس  .

میتوانید این کار را گاه به گاه انجام دهید و محصولات خود را به دوستان و آشنایانتان بفروشید  و اگر بصورت جدی به فروش شبکه ای بصورت آنلاین یا فردی علاقمند هستید ، متیوانید پایگاه داده مشتریان خود را بیرون از دایره افراد موجود در اطراف خود بسازید . فروش مستقیم بعنوان یک فروش چند سطحی ساخته شده است . این به این معنی است که میتوانید با جذب فروشندگان دیگر یک جریان درآمدی را ایجاد کنید . فقط مراقب اشکال هرمی که از همین راه استفاده میکنند باشید .

2. از رئیس خود بخواهید به شما اجازه دهد از راه دور کار کنید (دورکاری)

برای شروع به پول درآوردن از خانه ، یکی از موارد واضحی که باید در نظر داشته باشید محلی است که در آن کار میکنید . وقتی کمپانی ها اجازه ی دورکاری را میدهند بیشتر یک امتیاز برای کارمند است .

برای تبدیل شغل خود به دورکاری ، ابتدا باید یک پیشنهاد دورکاری برای سرپرست خود تهیه کنید . گرچه قبل از آن باید وضعیت کار خود را در صورت دورکاری در نظر بگیرید .

اگر امکان دورکاری داشته باشید میتوانید در کنار رسیدگی به شغل فعلی خود، از طرق دیگری هم برای کسب درآمد استفاده کنید.

3. پاسخگوی مرکز تلفن

کار در یک مرکز تماس مجازی روش خوبی برای شروع کار جدید از خانه است .برخلاف بسیاری از صنایع دیگر ، مراکز پاسخگوی تلفنی ،کارمندان جدید ( اغلب بدون تجربه زیاد ) به منظور کار از راه دور استخدام میکنند . پاسخگو های تلفنی ممکن در قسمت های خدمات به مشتری ، فروش و یا پشتیبانی فنی کار کنند .

4. در داخل خانه تایپ کنید

اگر شما یک تایپیست سریع هستید ، راه های زیادی برای کسب درآمد از طریق تایپ کردن در خانه وجود دارد . در بعضی از مواقع شما به تجربه و تمرین نیاز دارید . برای مثال ، وارد کردن اطلاعات به کمی تجربه نیاز دارد. اگر به اندازه کافی سریع نباشید پولی به دست نمی آورید . مخصوصا رونویسی ( مثل دارو ) شاید به مدرک و تجربه برای شروع نیاز داشته باشد .

5. یک نویسنده شوید

چیزی بیشتر از تایپ کردن کلمات ، مثلا نویسندگی را در خود ایجاد کنید. راه های زیادی وجود دارد که یک نویسنده باشید ( به وبلاگ نویسی ، داستان نویسی و کتاب کودکان فکر کنید ) و بیشتر آن ها را میتوان در خانه بعنوان یک شغل دورکاری و یا بصورت آزاد انجام داد .چیز خوبی که درباره ی نویسندگی وجود دارد این است که میتوانید از کم شروع کنید با تجربه ی بسیار کم . در ابتدا چیز زیادی بدست نمیاورید اما با افزایش اندوخته خود ، میتوانید به انواع پرسود تری از نوشتن برسید .

6. کارهای کوچک را انتخاب کنید

اگر مهارت هایی دارید که برای آن متقاضی وجود دارد ، همیشه میتوانید شغل های عجیب و غریبی در محله خود پیدا کنید ،با دنیای واقعی  ارتباط برقرار کنید تا شغل های دنیای واقعی را پیدا کنید . اما همانجا متوقف نشوید ! اکنون روش های جدید برای پیدا کردن شغل بوسیله اینترنت وجود دارد .

سایت های short task (سایت هایی که کسب و کار های کوچک معرفی میکنند ) شغل های متنوعی را که نیازمند مهارت باشد یا نباشد را به صورت آنلاین و بصورت حضوری پیشنهاد می دهد – خرید و چک کردن قیمت ها ،تمیز کردن ، تعمیرات ، نوشتن ، ویرایش ، ترجمه ، رونویسی ، ورود اطلاعات ، آزمایش قابلیت استفاده وب سایت ، کارهای رسانه های اجتماعی ، نظرسنجی ها و تحقیقات آنلاین .

7. صنایع دستی خود را بفروشید

سرگرمی را که دوست دارید را انتخاب کنید و آن را برای درآمد زایی انجام دهید. تعداد انواع صنایع دستی که شما میتوانید بسازید بی شمار است – بافندگی ، جواهرات ، دفترچه ، سفال ، زیورآلات ، منسوجات و غیره . برای انجام این کار ، باید بدانید که چگونه کالای با کیفیت تولید کنید و چگونه آن را بفروشید . شما میتوانید از راه قدیمی استفاده کنید و اجناس خود را به نمایشگاه صنایع دستی یا بازار اجناس دسته دوم ببرید یا از اینترنت استفاده کنید تا گزنیه هایتان را بیشتر کنید . باوجود گزینه هایی همچئن دیوار و دیجی کالا ، بازار بالقوه ی شما در سرار ایران وجود دارد ، اما رقابت نیز وجود دارد .

8. یک آموزگار شوید

تدریس را میتوان بصورت آنلاین و در خانه انجام داد .برای تدریس در خانه شما نیاز به تجربه و تبلغات دارید تا تجارت خود را ایجاد کنید . تدریس آنلاین از طریق شرکت هایی که زیرساخت مورد نیاز برای انجام این کار ، برای کاهش هزینه ها و همچنین زمینه ای برای ارتباط دانش آموزان با معلمان را ایجاد کرده است ، انجام میشود . (خدمات ویدئو کنفرانس ) . اکثر آنها به مدرک دانشگاهی و تجربه ی تدریس نیاز دارد اما در برخی مواقع این موضوع قابل مذاکره میباشد.

 

برای عضویت در خبرنامه میلیاردر ، نام و ایمیل خود را وارد کنید .
من با این شرایط و ضوابط موافق هستم

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید