سبد خرید 0

وبلاگ

6 مرحله آسان پولدار شدن

بسیاری از ما انسان ها همواره در تلاش برای کسب ثروت هستیم تا بتوانیم آن طور که دل مان می خواهد لباس بپوشیم یا خانه و ماشین لوکس بخریم. پولدار شدن آنچنان کار سخت و رویایی نیست، فقط کافیست با راه های پولدار شدن آشنا باشید تا بتوانید وضعیت اقتصادی تان را بهبود دهید و به جرگه پولداران و سرمایه داران شهر بپیوندید. برای رسیدن به این هدف، مهم ترین کار این است که بر مبنای عقل عمل کنید و از به روزترین راه ها برای پول درآوردن بهره ببرید.

پولدار شدن

آیا تا به حال خواسته اید که وضعیت اقتصادی خود را بهبود بخشیده و به حلقه ی پولداران و سرمایه داران شهر بپیوندید؟

تنها فکر کردن کافی نیست. در اینجا 6 مرحله آسان پولدار شدن را به شما معرفی خواهیم کرد.

راز های باورنکردنی پولدار شدن 

بسیاری از ما همواره در زندگی تلاش می کنیم که با پس انداز و کار، زندگی راحتی برای خود و خانواده مان بسازیم و نیازهای آنان را برطرف کنیم اما در برخی مواقع با شکست روبرو می شویم و نمی توانیم نیازهای خانواده را آن چنان که باید برطرف سازیم.  زیرا با شیوه پولدار شدن آشنایی نداریم . باید بدانید کسب ثروت و در آمد زیاد مشکل نیست و فقط باید در این راه حوصله داشته باشیم.

برای عضویت در خبرنامه میلیاردر ، نام و ایمیل خود را وارد کنید .
من با این شرایط و ضوابط موافق هستم

در ادامه با شش گام عملی که منجر به پولدار شدن و بهبود وضعیت مالی می شود آشنا شوید.

1. پس انداز کردن را جدی بگیرید!

یکی از اشتباهات رایج افرادی که هرگز پولدار نمی شوند «پس انداز» نکردن است . این افراد همه عمر خود را صرف کار برای دیگران می کنند و مالیات بیشتری می دهند زیرا پس اندازی ندارند که برایشان کار کند. اما افرادی که پس انداز دارند، ثروت زیادی کسب می کنند و مالیات کمتری می پردازند زیرا این افراد چگونگی سرمایه گذاری پس اندازهایشان را می دانند و از پول افراد دیگر استفاده می کنند تا پول بیشتری کسب کنند.

 

2. بر هنر سرمایه گذاری تسلط یابید

یک سرمایه گذار خوب ، آن کسی است که وقتی ثروتی را کسب کرد ، به آن اهمیت دهد و هرگز آن را از دست ندهد . این دسته از افراد صبورند، احساسی و هیجانی عمل نمی کنند و منتظر سرمایه گذاری درست می مانند.

 

3. کسب و کار راه اندازی کنید و با آن به مردم خدمت کنید

دو راه برای کسب ثروت وجود دارد:

اولین راه خرید سهام است که با آن زندگی شما وابسته به از دست دادن پول از سوی دیگران است و اقتصاد مفیدی نیست زیرا در آن افرادی کار می کند که به یکدیگر کمک نمی کنند.

راه دیگر کسب ثروت،  راه اندازی یک کسب و کار مفید و با سود دهی بالا است زیرا اگر کسب وکار سود نداشته باشد ثروت به وجود نمی آید .برای اینکه پولدار شوید باید تجارت خود را به خوبی مدیریت کنید و بخشی از سود را ذخیره و صرف خرید چیزهای غیر ضروری نکنید تا این پس انداز برایتان کار کند.

  چگونه به برندی ماندگار تبدیل شویم؟

 

4. مدبرانه پول خود را مدیریت کنید

برای پول هایتان ارزش قائل شوید و پس انداز های خود را مدیریت کنید . کارهایتان را مدیریت کنید و بیشتر وقت خود را صرف کارهایی کنید که در آنها مهارت و تسلط بیشتری دارید و باعث درآمد بیشتر در مدت زمان کمتری می شوند و کارهای کوچک و وقت گیر خود را به کسانی دیگر از زیر مجموعه تان بسپارید. این کار سبب می شود بتوانید در آمد بیشتری به دست آورید و این درآمد خود را پس انداز کنید.

 

5. مقداری از ثروت را انتخاب کنید که با بینش و رویای تان برابر است

برای کسب ثروت باید هدفمند باشید و اگر هدفی داشته باشید که به روشنی تعریف شده باشد، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که به آنجا برسید.

افرادی که سرمایه و استعدادشان را کشف کرده اند و اهداف روشنی دارند بیشتر از افرادی که خیال پردازی می کنند و هدف روشنی ندارند احتمال رسیدن به هدف و کسب ثروت برای شان وجود دارد.

 

 

6. دلیل بزرگتری داشته باشید

برای کسب ثروت بیشتر باید دلیل بزرگتری داشته باشید و از خود سوال کنید سود ارزش و خدمت خلق ثروت ، برای من چیست؟

همه انسان ها دوست دارند ثروت کسب کنند و می توانند آن کار را انجام دهد فقط کافی است دلایلی برای این کار پیدا کنند و روش های ثروت اندوزی را یاد بگیرند. پول به صورت خودکار به سمت کسی می رود که ارزش برایش قائل باشد و آن را خرج و ناپدید نکند.

این روشی است که پولدار، را پولدارتر می کند و فقیررا ، فقیرتر می کند.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید