وبلاگ

6 مرحله آسان پولدار شدن

بسیاری از ما انسان ها همواره در تلاش برای کسب ثروت هستیم تا بتوانیم آن طور که دل مان می خواهد لباس بپوشیم یا خانه و ماشین لوکس بخریم. پولدار شدن آنچنان کار سخت و رویایی نیست، فقط کافیست با راه های پولدار شدن آشنا باشید تا بتوانید وضعیت اقتصادی تان را بهبود دهید و به جرگه پولداران و سرمایه داران شهر بپیوندید. برای رسیدن به این هدف، مهم ترین کار این است که بر مبنای عقل عمل کنید و از به روزترین راه ها برای پول درآوردن بهره ببرید.

پولدار شدن

آیا تا به حال خواسته اید که وضعیت اقتصادی خود را بهبود بخشیده و به حلقه ی پولداران و سرمایه داران شهر بپیوندید؟

تنها فکر کردن کافی نیست. در اینجا 6 مرحله آسان پولدار شدن را به شما معرفی خواهیم کرد.

راز های باورنکردنی پولدار شدن 

بسیاری از ما همواره در زندگی تلاش می کنیم که با پس انداز و کار، زندگی راحتی برای خود و خانواده مان بسازیم و نیازهای آنان را برطرف کنیم اما در برخی مواقع با شکست روبرو می شویم و نمی توانیم نیازهای خانواده را آن چنان که باید برطرف سازیم.  زیرا با شیوه پولدار شدن آشنایی نداریم . باید بدانید کسب ثروت و در آمد زیاد مشکل نیست و فقط باید در این راه حوصله داشته باشیم.

برای عضویت در خبرنامه میلیاردر ، نام و ایمیل خود را وارد کنید .
من با این شرایط و ضوابط موافق هستم

در ادامه با شش گام عملی که منجر به پولدار شدن و بهبود وضعیت مالی می شود آشنا شوید.

1. پس انداز کردن را جدی بگیرید!

یکی از اشتباهات رایج افرادی که هرگز پولدار نمی شوند «پس انداز» نکردن است . این افراد همه عمر خود را صرف کار برای دیگران می کنند و مالیات بیشتری می دهند زیرا پس اندازی ندارند که برایشان کار کند. اما افرادی که پس انداز دارند، ثروت زیادی کسب می کنند و مالیات کمتری می پردازند زیرا این افراد چگونگی سرمایه گذاری پس اندازهایشان را می دانند و از پول افراد دیگر استفاده می کنند تا پول بیشتری کسب کنند.

 

2. بر هنر سرمایه گذاری تسلط یابید

یک سرمایه گذار خوب ، آن کسی است که وقتی ثروتی را کسب کرد ، به آن اهمیت دهد و هرگز آن را از دست ندهد . این دسته از افراد صبورند، احساسی و هیجانی عمل نمی کنند و منتظر سرمایه گذاری درست می مانند.

 

3. کسب و کار راه اندازی کنید و با آن به مردم خدمت کنید

دو راه برای کسب ثروت وجود دارد:

اولین راه خرید سهام است که با آن زندگی شما وابسته به از دست دادن پول از سوی دیگران است و اقتصاد مفیدی نیست زیرا در آن افرادی کار می کند که به یکدیگر کمک نمی کنند.

راه دیگر کسب ثروت،  راه اندازی یک کسب و کار مفید و با سود دهی بالا است زیرا اگر کسب وکار سود نداشته باشد ثروت به وجود نمی آید .برای اینکه پولدار شوید باید تجارت خود را به خوبی مدیریت کنید و بخشی از سود را ذخیره و صرف خرید چیزهای غیر ضروری نکنید تا این پس انداز برایتان کار کند.

 

4. مدبرانه پول خود را مدیریت کنید

برای پول هایتان ارزش قائل شوید و پس انداز های خود را مدیریت کنید . کارهایتان را مدیریت کنید و بیشتر وقت خود را صرف کارهایی کنید که در آنها مهارت و تسلط بیشتری دارید و باعث درآمد بیشتر در مدت زمان کمتری می شوند و کارهای کوچک و وقت گیر خود را به کسانی دیگر از زیر مجموعه تان بسپارید. این کار سبب می شود بتوانید در آمد بیشتری به دست آورید و این درآمد خود را پس انداز کنید.

 

5. مقداری از ثروت را انتخاب کنید که با بینش و رویای تان برابر است

برای کسب ثروت باید هدفمند باشید و اگر هدفی داشته باشید که به روشنی تعریف شده باشد، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که به آنجا برسید.

افرادی که سرمایه و استعدادشان را کشف کرده اند و اهداف روشنی دارند بیشتر از افرادی که خیال پردازی می کنند و هدف روشنی ندارند احتمال رسیدن به هدف و کسب ثروت برای شان وجود دارد.

 

 

6. دلیل بزرگتری داشته باشید

برای کسب ثروت بیشتر باید دلیل بزرگتری داشته باشید و از خود سوال کنید سود ارزش و خدمت خلق ثروت ، برای من چیست؟

همه انسان ها دوست دارند ثروت کسب کنند و می توانند آن کار را انجام دهد فقط کافی است دلایلی برای این کار پیدا کنند و روش های ثروت اندوزی را یاد بگیرند. پول به صورت خودکار به سمت کسی می رود که ارزش برایش قائل باشد و آن را خرج و ناپدید نکند.

این روشی است که پولدار، را پولدارتر می کند و فقیررا ، فقیرتر می کند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید