وبلاگ

6 روش درآمدزایی کودکان از سرگرمی

شروع یک کسب و کار می تواند سرگرم کننده باشد، اما این کار علاوه بر سرگرمی،  می تواند به درآمد اضافی برای شما تبدیل شود.

کودکان هرروز کاسبی خود را با کمک  مادر، پدر و یا دوست خود آغاز می کنند.

یکی از دلایل بسیار مهم برای شروع کسب و کار در کودکان ، یادگیری نحوه پول در آوردن و ایجاد اعتماد بنفس در آنهاست.

به یاد داشته باشید تا از والدین بخواهید تا قوانین حوزه خود را در مورد کودکانی که کسب و کار دارند، بررسی کنند چرا که ممکن است به یک مجوز نیاز داشته باشید.

برای عضویت در خبرنامه میلیاردر ، نام و ایمیل خود را وارد کنید .
من با این شرایط و ضوابط موافق هستم

 

1. مراقبت از فضای سبز

یک روش درست و سخت کوشانه برای کسب درآمد این است که به همسایه ها پیشنهاد دهید تا مراقبت از فضای سبز خانه ی آنها را بر عهده بگیرید. گرچه این کسب و کار خوب است، اما بستگی به سن شما دارد و اینکه آیا دوست دارید دربیرون کار کنید.

این نوع کار ممکن است شامل بریدن چمن ها و کمک به اصلاح گیاهان باشد. مهم است که هنگام درو کردن علف ها حتما پوشش مناسب بر تن داشته باشید.

البته نکته ای وجود دارد که این کسب و کار برای شهر های بزرگ در ایران کارآیی ندارد. البته در شهر های کوچک و روستا ویا قسمت های ویلانشین می توانید این کسب و کار را شروع کنید.

2. پیاده روی با سگ

اگر سگ ها را دوست دارید، می توان ایده کاری عالی برایتان پیدا کرد که پیاده روی با سگ است. مسئولیت بزرگی برای مراقبت از حیوانات خانگی وجود دارد. مهم است که هرگز با سگی که احساس پیاده روی امن را ندارد، پیاده روی نکنید. قبل از موافقت با پیاده روی با سگ دیگران،  ایده خوبی است که در حضور مالک کمی وقت خود را با حیوان خانگی سپری کنید تا ببینید آیا باهم راحت هستید یا خیر.

3. لیموناد فروشی نزدیک خانه

لیموناد فروشی یکی از محبوب ترین مشاغل کودکان است. در روزهای گرم و آفتابی شما می توانید  مبلغی را برای خرید نوشیدنی مورد علاقه خود خرج کنید. با ایجاد لیموناد فروشی شروع کنید. از یک میز استفاده کنید و یک علامت مقوایی بزرگ جلوی میز اضافه کنید. از مهارت های هنری خود استفاده کنید تا توجه عابران را به خود جلب نمایید.

بطور معمول محل اقامت لیموناد در حیاط جلویی شما خواهد بود، اما ممکن است منطقه ای را انتخاب کنید که درآن افراد بیشتری لیموناد فروشی شما را ببینند. یک کسب و کار دیگر که همیشه محبوب بوده است و خیلی شبیه به یک غرفه لیموناد است، فروش کالا های پخته شده مانند شیرینی و دونات خانگی است.

4. وبلاگ نویسی

اگر دوست دارید با دوستان خود بصورت آنلاین از طریق Facebook و یا سایت های دیگر صحبت کنید، شروع به وبلاگ نویسی می تواند یک کسب و کار عالی برای شما باشد. وبلاگ ها بسیار ساده ساخته می شوند، اما شما ممکن است نیاز به کمک پدر و یا مادر خود داشته باشید، که این موضوع به سن و میزان آشنایی شما با اینترنت بستگی دارد. کسب درآمد از وبلاگ از طریق تبلیغاتی است که در وبلاگ شما ظاهر می شوند. بنابراین اگر شما دوستان زیاد  و حرفی برای گفتن داشته باشید، یک وبلاگ می تواند برای شما درآمد مازاد ایجاد کند.

5. انجام دادن کارهای خانه

اگر انجام دادن کارهای خانه ی دیگران را کسر شان خود نمی دانید، ممکن است متوجه شوید که برخی از همسایه ها به این نوع کارها نیاز دارند. این موضوع به ویژه در مورد شهروندان بزرگسالی که در انجام امود خود ناتوان هستند، صادق است. کارهایی که می توانید انجام دهید شامل: جارو کردن ، شستشوی ظروف، شستن لباس ها و بیرون بردن زباله می باشد. علاوه بر کسب درآمد اضافی نیز می توانید احساس خوبی داشته باشید که به کسی کمک می کنید که از آن قدردانی می کند.

6. شبکه های اجتماعی (اینفلوئنسر)

بسیاری از کودکان با گذاشتن ویدئو در یوتیوب شهرت کسب کرده اند. اگر دوست دارید درمورد چیزهای بسیار مهم برای کودکان  هم سن و سال خود صحبت کنید، یا صدای خوبی برای آواز خواندن دارید و یا یک استعداد دیگر داشته دارید، ایجاد یک کانال ویدئویی در یوتیوب می تواند درآمد افزوده ای را برای شما ایجاد کند. به یاد داشته باشید که همیشه باید پیش از شروع با والدین خود صحبت کنید . آنها حتی می توانند به شما در تهیه ویدئو کمک کنند و شاید توصیه های مفیدی به شما بکنند. والدین شما همچنین می توانند به تنظیم برنامه سهم درآمد برای حسابتان کمک کنند.

شبکه های اجتماعی که می توانید در آن فعالیت کنید: اینستاگرامیوتیوب – تیک تاک – آپارات و ….

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید