وبلاگ

۹ روش طلائی کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌های در حال رشد تا به حال بیشتر از یک میلیارد کاربر را به سوی خود جذب کرده است. طی چند سال ، از اپلیکیشنی که فقط عکس در آن به اشتراک می‌گذاشتند، به ابزاری قوی برای بازاریابی تبدیل شد که برای تمام حیطه‌های صنعتی در هر شکل و اندازه‌ای فرصتی را فراهم کرده‌است تا به مخاطب هدف خود دست یابند.
محبوبیت درحال رشد اینستاگرام
طبق آمار، ۶۰ درصد مردم از این پلتفرم برای کشف محصول جدید استفاده می‌کنند،۸۰ درصد آنها حداقل یک برند را دنبال می‌کنند، ۲۰۰ میلیون نفر هر روز یک پروفایل مربوط به یک کسب و کار را چک می‌کنند و ۲ یا 3 تا از این بازدیدها از کسانی هستند که فالور نیستند.

اینستاگرام پتانسیل فروش قوی دارد، بنابراین یک ماشین قوی برای فروش محسوب می‌شود. کسب وکارها به این پلتفرم ملحق می‌شوند تا محصولات فیزیکی و دیجیتالی خود را بفروشند و همچنین از اینفلوئنسرها (افراد تأثیرگذار) استفاده می‌کنند که آنها نیز برای تبلیغ پول می‌گیرند.

به طور خلاصه، اینستاگرام  برای هر فردی که بخواهد درآمدزایی داشته‌باشد به منزله‌ی یک شغل دوم (شغل دوم !!!!  شاید هم تبدیل به شغل اول شما شود.)  است. اگر شما، صاحب کسب وکار، اینفلوئنسر، خالق محتوا، یا دیجیتال نومد هستید، راه‌های متفاوتی برای درآمدزا کردن حساب اینستاگرامی و استفاده از حداکثر مهارت خود در بازاریابی از طریق شبکه‌‌های اجتماعی دارید. (دیجیتال نومد افرای هستند که از فناوری‌های مخابراتی از راه دور برای امرار معاش و زندگی کردن استفاده می‌کنند.)

در این مقاله، شما راههای مختلفی را برای پول‌سازی در اینستاگرام خواهید یافت.
آنچه به آن خواهیم پرداخت:

 1. محبوبیت درحال رشد اینستاگرام
 2. چطور در اینستاگرام پول‌سازی کنیم
 3. استفاده از اینفلوئنسرها
 4. تبدیل شدن به سفیر برند
 5. استفاده از لینک‌های افیلیت (وابسته)
 6. فروش کالاهای فیزیکی و دیجیتالی
 7. خلق محتوای بصری برای فروش
 8. ارائه‌ی خدمات بازاریابی از طریق شبکه‌اجتماعی
 9. نوشتن کپشن (زیرنویس) برای کسب و کارها
 10. ایجاد ماسک‌ها و فیلترها برای استوری اینستاگرام
 11. یافتن مشتریان آزاد و مستقل
 12. چقدر می‌توانید از طریق اینستاگرام درآمدزایی کنید
 13. نتیجه‌گیری

چطور در اینستاگرام پول‌سازی کنیم؟
در سال 2020، می‌توان درآمدهای هنگفتی از اینستاگرام به دست آورد. گزارشها حاکی از آن است که کیلی جنر (Kylie Jenner) برای هر پست 1.2 میلیارد دلار می‌گیرد. شگفت‌انگیز است، نه؟ مسلماً، که اگر شما یکی از افراد مشهور جهان نیستید، درآمد تخمین‌زده‌ی شما بسته به تعامل، شهرت و شمار فالورها، متفاوت است.

اما، هنوز هم، حتی اگر رقابت زیاد باشد، همه می‌توانند رویکردی منحصر به فرد برای درآمدزایی اینستاگرامی پیدا کنند. در اینجا ۹ روش کسب درآمد از اینستاگرام را بیان می‌کنیم.
1- استفاده از اینفلوئنسرها
بررسی‌ها نشان می‌دهد بازاریابی اینفلوئنسر (یا بازاریابی با افراد تأثیرگذار) در حال افزایش است. ۹۲ درصد مردم به پیشنهاداتی که از زبان دیگری می‌شنوند، اعتماد می‌کنند، ۷۶ درصد می‌گویند که بیشتر از برندها به محتوایی اعتماد می‌کنند که توسط افراد معمولی به اشتراک‌گذاشته شده و ۸۲ درصد مشتریان دوست دارند که پیش از تصمیم برای خرید، به پیشنهاد دوستان گوش کنند.

به طور خلاصه، مردم به دنبال پیشنهادات همتایان خود هستند، بنابراین جای تعجب نیست که برندها، بیشتر و بیشتر به اینفلوئنسرها روی می‌آورند.

نمونه‌ای را درباره‌ی اسپانسر پست‌ها در اینستاگرام بررسی می‌کنیم:

دافین نور اُز (Daphne Nur Oz) یکی از مجریان مشهور است که ۳۸۷ هزار نمایش کامل این مطلب برای کاربران عضو امکان‌پذیر است، لطفا وارد سایت شوید یا در نت‌استارت ثبت‌نام کنید.

اشتراک گذاری: