وبلاگ

آیا مهارت های پولساز را می شناسید؟

وقتی صحبت از درآمد و پولسازی می شود، بزرگترین چالش افراد این است که آنها توانایی پولسازی را ندارند. اما به نظر من بهتر است بگوییم که آنها ایده ی ایده آل و پولساز ندارند. به یاد داشته باشید که شما برای مدت زمانی که صرف انجام کاری میکنید دستمزدی دریافت نمی کنید، بلکه فقط برای ارزشی که ارائه می دهید کسب درآمد میکنید.

به عبارت ساده‌تر هرچه ارزش کاری که انجام میدهید بیشتر باشد، به همان نسبت درآمد بیشتری را نیز به دست خواهید آورد.

برای خلق این ارزش باید نیاز جامعه هدف خود را شناسایی کنید. با شناسایی نیازها و نگاه عمیق به کمبودها،  مطمئن باشید که به درآمد دلخواه خود خواهید رسید.

مهارت پولساز چیست؟

مهارت پولساز، مهارتی است که ارزش بسیار زیادی را به مخاطبین شما ارائه کرده و بتواند پول زیادی را برای شما ایجاد کند. تسلط بر مهارت های پولساز، پتانسیل آن را دارد که شما را ثروتمند کند.

در این جا منظور از مهارت پولساز، داشتن یک شغل و یا کسب و کار نیست. بلکه مهارتی است که خودتان بتوانید آن را انجام داده و به دیگران آموزش دهید و بابت آن کسب درآمد کنید.

این درآمد باید ماهیانه حدود 30 میلیون تومان باشد تا بتوان آن مهارت را مهارت پولساز نامید.

 

مهارت های پولساز در ایران

فرصت های درآمدزایی زیاد است اگر بتوانید مهارت های پولساز در ایران را پیدا کنید.

از مهارت های فنی پولساز گرفته تا مهارت های کامپیوتری پولساز، میتوانید بنا به علاقه خود و نیاز بازار، مهارتی را انتخاب کرده و روی آن کار کنید تا به تسلط برسید.

اکثر مهارت های پولساز کنونی را می توان در حوزه ی کسب و کار های الکترونیک پیدا کرد.

برای مثال چند مورد از آنها را با هم بررسی می کنیم:

1- تولید محتوا

از آنجایی که بخش اعظمی از فروش و شناخت برندها در شبکه های اجتماعی حاصل می شود، صاحبان این مشاغل نیاز به افرادی دارند تا بتوانند با تولید محتوای مفید و چشمگیر فروش را به حداکثر برسانند. انتخاب عناوین جذاب، متن های تاثیرگذار، ویدیوهای کوتاه و جامع و تهیه ی ایمیل های تبلیغاتی با موضوعات مورد توجه، را میتوان از وظایف یک تولید کننده ی محتوا نامید.

این افراد نه تنها می توانند باعث افزایش فروش برندها شوند، بلکه به رشد سریع صفحات خدماتی، آموزشی کمک کرده و آنها را زودتر به هدفشان می رسانند.

2- برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن

اگر به کدنویسی علاقه داشته باشید این یکی از مهارت های کامپیوتری پولساز است که میتواند برای تان درآمد خوبی ایجاد کند.

گرچه بسیاری از افراد این مهارت را چندان پولساز نمیدانند، اما لازم است بدانید چه زبان برنامه نویسی بیشترین تقاضا را دارد و با یادگیری آن چه کارهایی را میتوان انجام داد؟

سپس سعی کنید تنها روی یک زبان برنامه نویسی تسلط پیدا کنید.

مثلا اگر به حوزه ی سایت و کار با وردپرس علاقه مندید، یادگیری زبان برنامه نویسی پی اچ پی برای شما مفید است و با ایجاد افزونه ها وقالب های اختصاصی برای سایت ها، می توانید کسب درآمد کنید.

بازار هدف دیگری که در حوزه برنامه نویسی میتواند برای تان درآمد خوبی داشته باشد، ساخت اپلیکیشن‌های موبایل است. با تسلط بر جاوا میتوانید اپلیکیشن های اندرویدی بسازید.

زامارین نیز یکی دیگر از زبان های برنامه نویسی محبوب برای ساخت اپ های موبایلی است.

این روزها تقریبا برای هر موضوعی میتوان اپ های جذابی پیدا کرد، اما بسیاری از این اپلیکیشن ها مشکلات و نقاط ضعفی دارند.

با بررسی این مشکلات و پوشش دادن نقاط ضعف آن ها میتوانید یک اپلیکیشن حرفه ای و محبوب ایجاد کنید.

3- دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یک مجموعه از مهارت هاست که با تسلط و یادگیری آن ها میتوانید درآمد بسیار زیادی را کسب کنید.

سئو، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا، تبلیغات اینترنتی، بازاریابی ویدیویی و آنالیز داده های سایت و تحلیل آن ها از جمله مهارت هایی است که یک دیجیتال مارکتر حرفه ای لازم است بداند.

با یادگیری این مهارت ها میتوانید به کسب و کارهای اینترنتی کمک کنید تا فروش و درآمد خود را افزایش دهند.

برای عضویت در خبرنامه میلیاردر ، نام و ایمیل خود را وارد کنید .
من با این شرایط و ضوابط موافق هستم

4- سئو

سئو به تنهایی یک مهارت بسیار پولساز و محبوب در ایران و جهان است.

هر کسب و کاری که بخواهد فروش خود را افزایش دهد در گام اول نیاز به بازدید کننده هدفمند دارد.

برای این منظور لازم است تا در صفحه نتایج جستجوی گوگل، به رتبه های بالا برسد. تلاش برای رسیدن به رتبه یک در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نیاز به مهارت سئو دارد.

5- پیاده سازی استراتژی های فروش

از آنجایی که فروش بالای محصولات و خدمات، هدف اصلی بسیار ی از کسب و کارهاست، طراحی و پیاده سازی ایدئولوژی های فروش جز مشاغل پر درآمد و مهارت های پولساز محسوب می شود. بنابراین اگر تجربه ی مفیدی در زمینه ی فروش دارید، با تغییر جزییات می توانید فروش برندها را افزایش داده و خودتان به درآمد خوبی برسید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید